Z wizytą u pierwszej radomianki

Ma na imię Anna, mierzy 54 centymetry i waży 3 kilogramy. 1 stycznia o godzinie 6:52 w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym przyszła na świat
pierwsza radomianka urodzona w 2019 roku.
– Przyjęliśmy nad ranem nową radomiankę. Jest to dziewczynka. Ma mieć na imię Ania. Bardzo się cieszę, że władze miasta ten moment widzą i doceniają i chcą uhonorować nową obywatelkę naszego miasta – oznajmił Mieczysław Szatanek kierownik Oddziału Ginekologiczno – Położniczego. Mała Ania jest pierwszym dzieckiem Państwa Anity i Macieja.
W dniu 2 stycznia 2019 roku Rodziców i małą Anię odwiedził w szpitalu prezydent Radosław Witkowski i wiceprezydent Jerzy Zawodnik. – Mamy nowych Radomian w naszym radomskim szpitalu. Szczęśliwe porody. Dziękuję personelowi za pracę, która została wykonana. Mam nadzieję, że to również wielkie szczęście przede wszystkim dla rodziców, który maja swoje pociechy. Myślę, że chciałbym przede wszystkim życzyć wszystkiego dobrego w tym nowym roku również rodzicom – powiedział Radosław Witkowski. Na pierwszą radomiankę czekała miła niespodzianka od prezydenta Radomia. Były gratulacje, życzenia, a także bukiet kwiatów, zestaw miejskich gadżetów i czek na kwotę 1 000 złotych. Pierwszym dzieckiem, które przyszło na świat w Nowym Roku 2019 w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym był Ignacy, chłopiec urodził się o godz. 1:15. Gratulacje, kwiaty i miejskie gadżety otrzymały wszystkie panie, które urodziły swoje pociechy 1 stycznia 2019 roku.

Rodzicom i dzieciom życzymy wszystkiego najlepszego.

 

ur11 ur22